Over de woonlocatie
De woning
Faciliteiten
Ligging
Fotogalerij
Op het Homerusplein woon je in je eigen éénkamerappartement met een eigen badkamer en keuken. Het appartement wordt gestoffeerd opgeleverd met vloerafwerking en gordijnen, de rest van inrichting kan je helemaal zelf bepalen.
Er is ook een gezamenlijke inloop. Samen met de andere bewoners ben je welkom om elkaar te ontmoeten, mee te doen aan activiteiten of soms samen te eten. Hierbij is altijd een begeleider aanwezig. Meedoen aan gezamenlijke activiteiten is vrijblijvend. Je bent van harte welkom maar
niets moet. Vind je het ingewikkeld om mee te doen? Dan kijken we samen naar wat jij wilt en wat jij nodig hebt om die stap te zetten.
Begeleiding
Op de locatie Homerusplein werken we samen aan jouw wensen en doelen. De begeleiders ondersteunen je bij het ontwikkelen van vaardigheden en het versterken van je zelfstandigheid, met zoveel mogelijk eigen regie. Als het kan en als jij er behoefte aan hebt, betrekken we ook je persoonlijke netwerk erbij.
Je hebt regelmatig contact met je begeleider en kunt tussendoor appen, bellen, videobellen of binnenlopen in de gezamenlijke ruimte. Er zijn 24 uur per dag begeleiders aanwezig, zodat je altijd op iemand kunt terugvallen wanneer dat nodig is. We vinden een daginvulling belangrijk, zoals (vrijwilligers)werk, onderwijs of dagbesteding. De begeleiding ondersteunt je bij het vinden van een daginvulling die bij jou past.
Zorgindicatie
Om op deze locatie te wonen heb je één van de volgende zorgprofielen uit de Wet langdurige zorg nodig: VG3, VG4 of VG6.